MAŁY PATRIOTA

 

Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego naszej szkoły celem uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, wspólnie z rodzicami realizowały projekt „Mały patriota". Efektem projektu były różnorodne prace. Były to prace przedstawiające symbole narodowe, plakaty, książeczki i inne. W książeczkach dzieci opisywały historię powstania państwa polskiego, nasze symbole narodowe, wspominali znanych Polaków. Inni opisywali swoją małą Ojczyznę, czyli miejscowość Białą, w której mieszkają. Jeszcze inni prezentowali miejsca naszego kraju, które udało im się odwiedzić i poznać. Jedna z prac miała tytuł „Ojczyzna folklorem malowana", w której zwrócono uwagę na tradycje, zwyczaje i przepiękne stroje regionalne.

            Wszystkie prace zaprezentowano na wystawie zorganizowanej na szkolnym korytarzu. Prace cieszyły się dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej oraz rodziców.

 

252960
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
W tym miesiącu
Zeszły miesiąc
Wszystkie
73
97
303
251670
770
6305
252960

Your IP: 3.236.96.157
Server Time: 2020-07-07 09:08:33